LilyaMob Опубликовано 10-1-2024 15:24:38

Онлайн-обучение английскому для всех

Привет! Кто-то пробовал онлайн-обучение английскому для разных возрастных групп? Какие платформы или курсы вы бы порекомендовали?

Yaledi Опубликовано 10-1-2024 19:51:48

Моя мама и я одновременно записались на курсы английского в EasyBusy https://easybusyomsk.ru/kursy-angliyskogo-yazyka/. Это удобно, потому что мы оба можем учиться в удобное для нас время. Мама говорит, что ей нравится индивидуальный подход преподавателей, а я ценю возможность изучать язык с носителями. Рекомендую для всех возрастов!

student Опубликовано 3-3-2024 09:21:07

Співпраця з онлайн репетитором з англійської мови може бути дуже корисною для покращення вашого рівня знань та навичок у цій мові. Зверніть увагу на досвід, кваліфікацію та рецензії інших учнів при виборі репетитора. Важливо, щоб він мав досвід роботи зі студентами вашого рівня та мав розуміння вашої мовної мети.   Найкращі репетитори на сайті legko-v-uchebeОнлайн репетитор з англійської мови

student Опубликовано 3-3-2024 09:24:27

Розгляньте, які саме навички або аспекти англійської мови вам потрібно покращити. Це може бути підвищення рівня вивчення мови для роботи, підготовка до іспитів, покращення усного мовлення тощо. Спільно з репетитором розробіть план навчання, який буде відповідати вашим потребам і цілям. Визначте, як часто ви будете займатися, і які конкретні завдання ви будете виконувати.Найкращі репетитори на сайті only-studentРозпочати навчання онлайн
Страниц: [1]
Посмотреть полную версию: Онлайн-обучение английскому для всех